Administration og Kvalitets- og forbedringsenhed

​Telefon: 3864 1500 (Hovednummer - omstillingen)
​Fax: 3864 1509


Administrationschef
Gert Hagelskjær
Email: gert.hagelskjaer@regionh.dk
Telefon: 3864 1507

Ledende lægesekretær Liselotte Larsen
Telefon: 3864 1581
Email: liselotte.larsen@regionh.dk 

Ledelseskonsulent Louise Holm
Telefon:3864 1678
Email: louise.holm@regionh.dk


Økonom Johan Rothe Denckert
Telefon: 3864 1511
Email: johan.rothe.denckert@regionh.dk

Konsulent Sarah Munk Sørensen
Telefon: 3864 1523
Email: sarah.munk.soerensen@regionh.dk

Konsulent Charlotte Jensen
Telefon: 3864 1510
Email: charlotte.jensen.14@regionh.dk

Chefsekretær Janne Rasmussen
Telefon: 3864 1504
Email: janne.rasmussen@regionh.dk

Konsulent Inge Friis Nielsen
Telefon: 3864 1508
Email: inge.friis.nielsen@regionh.dk 


Koordinerende socialrådgiver Marianne Haahr Lund
Telefon: 3864 1525
Mail marianne.haahr.lund@regionh.dk


Klinikchefsekretær Joan Marie Andersen
Telefon: 3864 1505 
Email: Joan.Marie.Andersen@regionh.dk

Vikarkoordinator og tjenestetid Mona Jensen
Telefon: 3864 1515
Email: Mona.Jensen@regionh.dk

Klinisk oversygeplejerske Lise Klingenberg
Telefon: 3864 1583
Email: lise.klingenberg@regionh.dk 


Klinisk uddannelsesansvarlig sygeplejerske Linda Nielsen 
Telefon: 3864 1516
Email: linda.nielsen.03@regionh.dk

Kvalitet- og Udvikling, medicoteknik  Kim Ahl Jæger
Telefon: 3864 1660
Email: Kim.Ahl.Jaeger@regionh.dk 

Kvalitets- og forbedringsenhed

Kvalitets- og forbedringschef Henrik Ørum Nielsen
Email: henrik.oerum.nielsen@regionh.dk 
Telefon: 9155 0600

Leanfacilitator Casper Wandel Hansen
Email: Casper.andreas.wandel.hansen@regionh.dk
Telefon: 2026 7128

Leanfacilitator Anne Lønborg Johansen
Tlf. 39228221
Mail anne.loenborg.johansen@regionh.dk


Kvalitetskoordinator Annette Deleuran
Telefon: 3864 1518
Email: annette.deleuran@regionh.dk


AC-medarbejder Anne Sofie Mølbak Mathiesen
Telefon: 2330 9751 
Email: anne.sofie.moelbak.mathiesen@regionh.dk

Redaktør