Administration

​ ​
Administrationschef Tove Vedige Brøchner
Telefon: 3864 0508
Mail: Tove.Vedige.Broechner@regionh.dk
Centerledelsessekretær Heidi Kluge
Telefon: 3864 0505
Mail: Heidi.Kluge@regionh.dk
Centerledelsessekretær Vibeke Rynkebjerg
Telefon: 3864 5552
Mail: Vibeke.Rynkebjerg@regionh.dk
Sekretær Linda Merete Tallov Karlsen
Telefon: 2341 8408
Mail: Linda.merete.tallov.karlsen@regionh.dk
Ledelseskonsulent Kristine Jakobsen
Telefon: 2681 2588 
Mail: Ane.Kristine.Jakobsen@regionh.dk
Ledelseskonsulent Anne Lyngs Zetterstrøm
Telefon: 9117 4135
Mail: Anne.Lyngs.Zetterstroem.01@regionh.dk
Økonom Marlene Pærregaard
Telefon: 3864 5509
Mail: Marlene.Paerregaard@regionh.dk
Økonomimedarbejder Henriette Damsø
Telefon: 2346 7188
Mail: Henriette.Damsoe@regionh.dk 
Arbejdsmiljøkonsulent Karin Rask Christensen
Telefon: 3864 0411 / mobil: 3053 3615
Mail: Karin.Rask.Christensen@regionh.dk
IT-medarbejder Thomas Wang
Telefon 3864 0521 / 3864 5721
Mail: Thomas.Wang.01@regionh.dk
Vagtplanlægningskonsulent for læger Bente Kirsten Jensen
Telefon: 3864 0410 (NSV) / 3864 5525 (BRV)
Mail: Bente.Kirsten.Jensen@regionh.dk
​Vagtplanlægger Natascha Bilgrav
Telefon: 2346 6950
Mail: Natascha.Bilgrav@regionh.dk 
Sekretær Anette Servé
Telefon: 3864 5563
Mail: Anette.Serve@regionh.dk
Kontorassistent Helle Weitling
Mail: Helle.Weitling@regionh.dk
Kontorassistent Hanne Nielsen
Mail: Hanne.02.Nielsen@regionh.dk
Redaktør