Administration og stab

Vent...
​ ​

Administrationschef Jens Bjerre Bergholdt

Telefon: 3864 5​558​
Mail: jens.bjerre.bergholdt@regionh.dk

Arbejdsmiljø

​​Arbejdsmiljøkonsulent Karin Rask Christensen

Direkte telefon: 3864 5740
Mail: Karin.Rask.Christensen@regionh.dk

​IT og telefoni
 
IT-medarbejder Thomas Wang

Direkte telefon 3864 5721
Mail: thomas.wang.01@regionh.dk

​​​Kommunikation
 
Kommunikationsansvarlig Maia Jørgensen
Tlf. 3864 0958
Mail: Maia.joergensen@​regionh.dk
​Sekretariat
​Centerledelsessekretær Heidi Kluge
Tlf. 3864 0505
Mail: heidi.kluge@regionh.dk 

Centerledelsessekretær Vibeke Rynkebjerg 

Direkte telefon 3864 5552
Mail: vibeke.rynkebjerg@regionh.dk

​Vagtplanlægning

Vagtplanlægningskonsulent Martin Kure Nielsen

Direkte telefon: 3864 5720
Mail: Martin.Kure.Nielsen@regionh.dk

​Økonomi

Sekretær og Kassererkontoret Anette Servé
Direkte telefon: 3864 5563
Mail: anette.serve@regionh.dk


Økonom Ulrik Barlebo Christensen 
Direkte telefon: 3864 5509
Mail: Ulrik.barlebo.christensen@regionh.dk

Assistent Vibeke Christensen
Tlf. 3864 0515
Mail: vibeke.christensen@regionh.dk
​​
Redaktør

Kommentarer 

Du skal være logget ind for at benytte denne funktionalitet.

Opret profil
RSS kommentarspor Tilmeld kommentarspor