Hvem er vi

​Her finder du de ansatte i Psykiatriens Vikarcenter samt telefonnumre og email-adresser.

LEDER


Søren Debel​

Leder​

Mail: soeren.debel@regionh.dk

​​

TEAMLEDERE


​​​Vibeke Juhl

Leder af administrationen og de fastansatte vikarer​​

Telefon: 3864 0115

Mail: vibeke.juhl@regionh.dk

​​ ​

Jonna Geltzer

Leder for bookingen og de timelønnede vikarer​

Telefon: 3864 0116

Mail: jonna.geltzer@regionh.dk


ADMINISTRATIONEN


Birte Marie Melgaard

Personaleadministrativ medarbejder​

Telefon: 3864 0122

Mail: birte.marie.melgaard.01@regionh.dk

​ 
​​ ​

Kim Mathisen

Personaleadministrativ medarbejder

Telefon: 3864 0127

Mail: kim.mathisen@regionh.dk

​​





BOOKINGEN


Anette Staun Kastholm

Bookingassistent​

Telefon: 3864 0118

Mail: anette.staun.kastholm@regionh.dk


​​ ​

Hanne Vesterhaab Nielsen

Bookingassistent​

Telefon: 3864 0120

Mail: hanne.vesterhaab.nielsen@regionh.dk


​​ ​

Kim Seier Jensen

Bookingassistent​

Telefon: 3864 0123

Mail: kim.seier.jensen@regionh.dk


​​ ​

Liselotte Bech Wieland

Bookingassistent​

Telefon: 3864 0117​

Mail: liselotte.bech.wieland@regionh.dk


​​
​​ ​

Maria B. Sørensen

Bookingassistent​

Telefon: 3864 0121

Mail: maria.birgit.soerensen@regionh.dk


​​ ​

Pia Bagge

Bookingassistent​

Telefon: 3864 0124

Mail: pia.bagge@regionh.dk


​​ ​

Winnie Lystbæk

Bookingassistent​

Telefon: 3864 0125

Mail: winnie.rohde.bech.lystbaek.01@regionh.dk

​​
Redaktør