Medarbejdere

​​Ledelse
Katarina Nenadovic
Sektionschef
sygeplejerske, cand. cur
telefon: 38 64 51 13
mobil : 29424517
katarina.nenadoviv@regionh.dk


Isabel Sandemann Butler
Teamleder for Skolen for Recovery, 
specialkonsulent​
cand. mag. psyk.​
40 10 65 34
isabel.sandemann@regionh.dk


​Administration
​Helle Rasmussen
AC-medar​​bejder
cand. scient. bibl., Master i Professionel Kommunikation
telefon: 38 64 70 38
mobil: 23 29 53 31
helle.01.rasmussen@regionh.dk




​Undervisere
Anders Thorkil Bechgaard
cand. public. i analytisk journalistik
20 41 07 32
anders.thorkil.bechgaard@regionh.dk





​Ane Moltke
psykomotorisk terapeut, Master i Voksenuddannelse, kandidat i sundhedsfremme, Ph.d.

20 49 70 24
ane.moltke@regionh.dk


Birgittte Kofod
socialrådgiver, cand. soc.
21 57 84 59

birgitte.paaske.kofod-svendsen@regionh.dk


Christine Larsen
sygeplejerske, Master i Sundhedspædagogik
24 85 75 16
christine.larsen@regionh.dk


Cindy Lund Nielsen
Peeruddannelsen i Region Hovedstadens Psykiatri, foredragsholder
21 28 41 49
cindy.lund.nielsen@regionh.dk 

Gudmunda Arnadottir
voksenunderviser, folkeskolelærer, proffesionsbachelor
24 23 29 71

gudmunda.sirry.arnardottir@regionh.dk



Lis Andersen
sygeplejerske, Master i Sundhedspædagogik og Sundhedsfremme

29 42 19 18
lis.02.andersen@regionh.dk




Redaktør